Prouza Vítězslav

TJ Baník Rtyně
Dres
13
dub 9, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 30, 2018

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
466
Hodnocení
5,83
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 4 Sokol Lovčice P 4 - 3 79 0 0 0 5,1
  2. JAKO 7. liga - skupina A zář 26 Vrchlabí "B" V 4 - 2 78 1 0 0 8,3
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 19 Sobotka R 2 - 2 94 0 1 0 5,6
  4. JAKO 7. liga - skupina A zář 5 Mladé Buky R 1 - 1 70 0 1 0 5,7
  5. JAKO 7. liga - skupina A srp 29 Dvůr Králové nad Labem "B" R 2 - 2 45 0 0 0 5,6
  6. JAKO 7. liga - skupina A srp 22 Chlumec nad Cidlinou "C" V 1 - 2 25 0 1 0 6,1
  7. JAKO 7. liga - skupina A srp 9 Dolní Kalná P 3 - 1 75 0 0 0 4,4
  8. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Sokol Dohalice P 4 - 3 73 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Sobotka P 6 - 2 62 1 0 0 6,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 16 Spartak Hajnice P 1 - 0 60 0 1 0 4,9
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 466 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
466 466
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
1 0,19
Góly ze hry
1 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,51
Obdržené góly na hřišti
12 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
3 0,58
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 69 % 30 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 39 %

Sezóny

6. liga
Sparta Úpice 2015/2016 – 2017/2018 4013 012406,05
2015/2016 1. A třída 2912 261306,12
Celkem 4013 012406,05
7. liga
Baník Rtyně 2025/2026 – 2026/2027 2642 036905,95
Celkem 2642 036905,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení