Dres
14
kvě 18, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2017

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 023
Hodnocení
6,15
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor zář 19, 2025 Slavia Hradec Králové R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  3. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Roudnice V 2 - 1 95 0 0 0 6,8
  4. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Jičín P 3 - 1 47 0 0 0 6,2
  5. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  6. VOTROK Krajský přebor říj 26, 2024 Jičín R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  7. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2024 Solnice P 5 - 0 64 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Vysoká nad Labem R 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  9. VOTROK Krajský přebor zář 28, 2024 Červený Kostelec R 3 - 3 20 0 0 0 5,7
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2024 Libčany V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 023 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 023 1 023
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 1,85
Obdržené góly na hřišti
19 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,18
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 60 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2025/2026 1411 023206,15
Týniště nad Orlicí 2024/2025 50357006,04
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2502 301306,16
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2922 693206,28
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2521 929106,72
AM GNOL 1. A třída 2521 929106,72
Týniště nad Orlicí 2020/2021 91800107,09
Týniště nad Orlicí 2019/2020 110931315,99
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2802 512406,09
AM GNOL 1. A třída 2802 512406,09
Týniště nad Orlicí 2017/2018 1301 111106,29
AM GNOL 1. A třída 1301 111106,29
Sokol Lípa nad Orlicí 2016/2017 64454007,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení