Dres
14
kvě 18, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2017

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 023
Hodnocení
6,15
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 11, 2017 Solnice V 0 - 1 91 1 0 0 8,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 2, 2017 České Meziříčí P 3 - 1 90 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 28, 2017 Smiřice P 2 - 3 46 0 0 0 5,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 21, 2017 Spartak Opočno V 0 - 1 92 1 0 0 8,6
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 13, 2017 Slavoj Předměřice nad Labem V 2 - 0 45 1 0 0 7,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 6, 2017 Baník Vamberk V 1 - 2 90 1 0 0 8,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 023 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 023 1 023
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 1,85
Obdržené góly na hřišti
19 1,67
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,18
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,09

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 60 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2025/2026 1411 023206,15
Týniště nad Orlicí 2024/2025 50357006,04
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2502 301306,16
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2922 693206,28
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2521 929106,72
AM GNOL 1. A třída 2521 929106,72
Týniště nad Orlicí 2020/2021 91800107,09
Týniště nad Orlicí 2019/2020 110931315,99
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2802 512406,09
AM GNOL 1. A třída 2802 512406,09
Týniště nad Orlicí 2017/2018 1301 111106,29
AM GNOL 1. A třída 1301 111106,29
Sokol Lípa nad Orlicí 2016/2017 64454007,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení