Valeš Tomáš

Konec kariéry
zář 1, 1996
30 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2018/2019

Zápasy
2
Góly
1
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
164
Hodnocení
7,30
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 17, 2018 Jiskra Hořice V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  2. VOTROK Krajský přebor srp 12, 2018 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 2 70 1 0 0 7,3
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 10, 2018 Černilov P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2018 Dobruška P 1 - 10 83 0 0 0 4,7
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 30, 2018 Kratonohy "B" P 0 - 2 18 0 0 0 5,5
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2018 Slovan Broumov V 4 - 4 90 0 0 0 6,2
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2018 Sobotka P 3 - 1 92 0 0 0 5,1
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2018 Sokol Bílá Třemešná V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 5, 2018 Nový Hradec Králové P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2018 Spartak Police nad Metují P 4 - 1 81 0 0 0 5,1
2018/2019 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 164 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
164 164
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,30 7,30

Útok

Góly
1 0,55
Góly ze hry
1 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,65
Obdržené góly na hřišti
1 0,55
Rozdíl skóre na hřišti
2 1,10
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,55

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 99 % Hodnocení 29 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 84 %

Sezóny

5. liga
Vrchlabí 2018/2019 21164007,30
Celkem 21164007,30
6. liga
Tatran Hostinné 2016/2017 – 2017/2018 5054 2671115,73
Celkem 5054 2671115,73
7. liga
Tatran Hostinné 2015/2016 2431 869616,38
Celkem 2431 869616,38
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení