Dres
9
zář 26, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 15, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
737
Hodnocení
5,95
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina F kvě 22, 2016 Albrechtice nad Orlicí V 5 - 1 65 1 0 0 8,7
  2. JAKO 1. B třída - skupina F kvě 8, 2016 Sokol Černíkovice V 8 - 1 45 0 0 0 6,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina F kvě 1, 2016 Velké Poříčí V 3 - 3 74 0 0 0 6,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina F dub 23, 2016 Solnice V 1 - 4 90 0 0 0 7,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina F dub 17, 2016 Spartak Opočno P 4 - 2 45 0 0 0 5,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina C lis 8, 2015 Hronov V 5 - 1 45 0 0 0 6,7
  7. JAKO 1. B třída - skupina C říj 25, 2015 Dvůr Králové nad Labem "B" P 3 - 5 55 0 1 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina C říj 18, 2015 Spartak Police nad Metují V 1 - 9 90 2 0 0 9,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina C říj 10, 2015 Smiřice V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina C říj 3, 2015 Start Ohnišov V 0 - 9 90 0 0 0 7,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 737 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
737 737
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,95 5,95

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,32
Obdržené góly na hřišti
21 2,56
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 40 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 80737205,95
5. liga 80737205,95
Česká Skalice 2025/2026 1971 508206,84
AGRO CS 1. A třída 1971 508206,84
Česká Skalice 2024/2025 1441 167106,05
Česká Skalice 2023/2024 1871 620206,48
Česká Skalice 2022/2023 2592 075207,18
AM GNOL 1. A třída 2592 075207,18
Česká Skalice 2021/2022 2261 721216,87
AM GNOL 1. A třída 2261 721216,87
Česká Skalice 2020/2021 73644206,44
Česká Skalice 2019/2020 16111 452107,09
AM GNOL 1. A třída 16111 452107,09
Česká Skalice 2018/2019 1561 373006,81
AM GNOL 1. A třída 1561 373006,81
Náchod 2018/2019 1711 025306,11
Fortuna Divize C 90365205,56
Náchod 2017/2018 4162 820306,64
Náchod 2016/2017 3642 114306,07
Fortuna Divize C 140603005,62
Náchod 2015/2016 3041 560306,74
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení