Dres
4
pro 2, 1996
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
311
Hodnocení
5,62
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída dub 26 Trutnov "B" V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  2. AGRO CS 1. A třída dub 18 Kostelec nad Orlicí R 0 - 0 66 0 1 0 5,9
  3. AGRO CS 1. A třída dub 12 Česká Skalice V 6 - 1 47 0 1 0 5,9
  4. AGRO CS 1. A třída dub 5 Lázně Bělohrad R 4 - 4 25 0 0 0 5,5
  5. AGRO CS 1. A třída bře 28 Nové Město nad Metují R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 1. A třída bře 22 Slavia Hradec Králové "B" V 2 - 3 50 0 0 0 6,6
  7. AGRO CS 1. A třída bře 15 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 87 0 0 0 6,8
  8. AGRO CS 1. A třída bře 7 Nový Hradec Králové R 1 - 1 31 0 0 0 6,0
  9. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Černilov V 2 - 0 46 0 0 0 6,2
  10. AGRO CS 1. A třída lis 2, 2025 Kopidlno V 1 - 5 19 0 0 0 6,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 311 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
311 311
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,62 5,62

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,16
Obdržené góly na hřišti
9 2,60
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −1,45
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 13 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 60311105,62
5. liga 60311105,62
Jiskra Hořice 2025/2026 2401 485306,46
AGRO CS 1. A třída 2401 485306,46
Jiskra Hořice 2024/2025 141515305,75
Jiskra Hořice 2023/2024 60180215,52
Jiskra Hořice 2022/2023 150171105,94
Jiskra Hořice 2021/2022 90135205,70
Jiskra Hořice 2019/2020 110534405,86
Jiskra Hořice 2018/2019 2701 703205,89
Jiskra Hořice 2017/2018 2701 822505,77
Jiskra Hořice 2016/2017 2801 825515,66
Jiskra Hořice 2015/2016 3022 730406,44
1. A třída 3022 730406,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení