Dres
4
pro 2, 1996
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
311
Hodnocení
5,62
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Sokol Třebeš V 4 - 2 26 0 0 0 6,7
  2. 5. liga říj 4 Jaroměř P 2 - 0 27 0 0 0 5,9
  3. 5. liga srp 29 Náchod P 4 - 1 82 0 0 0 4,9
  4. 5. liga srp 23 Chlumec nad Cidlinou "B" P 2 - 3 59 0 1 0 4,9
  5. 5. liga srp 14 Dobruška P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  6. 5. liga srp 9 Sokol Železnice V 3 - 1 23 0 0 0 6,1
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 55 0 1 0 5,6
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Solnice P 0 - 3 47 0 0 0 5,8
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Červený Kostelec P 4 - 1 18 1 0 0 7,0
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 5 - 1 10 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 311 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
311 311
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,62 5,62

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,16
Obdržené góly na hřišti
9 2,60
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −1,45
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 13 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 21 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 60311105,62
5. liga 60311105,62
Jiskra Hořice 2025/2026 2401 485306,46
AGRO CS 1. A třída 2401 485306,46
Jiskra Hořice 2024/2025 141515305,75
Jiskra Hořice 2023/2024 60180215,52
Jiskra Hořice 2022/2023 150171105,94
Jiskra Hořice 2021/2022 90135205,70
Jiskra Hořice 2019/2020 110534405,86
Jiskra Hořice 2018/2019 2701 703205,89
Jiskra Hořice 2017/2018 2701 822505,77
Jiskra Hořice 2016/2017 2801 825515,66
Jiskra Hořice 2015/2016 3022 730406,44
1. A třída 3022 730406,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení