Krupka Dominik

Konec kariéry
led 1, 1997
29 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
67
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Libčany V 2 - 1 7 0 0 0 –
  2. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Dobruška R 1 - 1 60 0 0 0 5,6
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2024 Libčany V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2024 Sokol Třebeš P 0 - 1 97 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2024 Česká Skalice V 2 - 0 73 0 0 0 6,6
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 0 31 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2024 Spartak Police nad Metují P 0 - 4 46 0 0 0 5,4
  8. VOTROK Krajský přebor dub 21, 2024 Červený Kostelec P 2 - 1 101 1 1 0 5,9
  9. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 2 - 2 85 0 0 0 5,6
  10. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2024 Chlumec nad Cidlinou R 1 - 1 22 0 0 0 6,0
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 67 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
67 67
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,34
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,34
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 9 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2067005,60
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2411 608305,86
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2070006,30
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2241 819206,88
AM GNOL 1. A třída 2241 819206,88
Týniště nad Orlicí 2020/2021 92787007,16
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1421 194406,41
AM GNOL 1. A třída 1421 194406,41
Týniště nad Orlicí 2018/2019 1401 228206,06
AM GNOL 1. A třída 1401 228206,06
Kostelec nad Orlicí 2018/2019 70355006,24
Kostelec nad Orlicí 2017/2018 2912 4041216,21
VOTROK Krajský přebor 2912 4041216,21
Kostelec nad Orlicí 2016/2017 2601 803605,85
Kostelec nad Orlicí 2015/2016 3062 145206,24
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení