Bareš Tomáš

SK Česká Skalice
Dres
15
led 30, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 27, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
31
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga srp 23 Sokol Železnice V 6 - 2 11 0 0 0 6,1
  2. 5. liga srp 9 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 3 20 0 0 0 5,7
  3. AM GNOL 1. A třída říj 30, 2022 Sokol Stěžery P 2 - 2 40 0 0 0 5,7
  4. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2022 Sobotka P 6 - 3 72 0 0 0 5,1
  5. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Třebechovice pod Orebem P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  6. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Bystřian Kunčice V 3 - 1 67 0 0 0 6,7
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Nové Město nad Metují V 1 - 2 92 0 1 0 6,5
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Týniště nad Orlicí P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 22, 2022 Roudnice P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Třebechovice pod Orebem P 3 - 1 92 0 0 0 5,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 31 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
31 31
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 2,90
Obdržené góly na hřišti
1 2,90
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 43 % 35 % Hodnocení 11 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 14 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2016/2017 4072005,85
Celkem 4072005,85
5. liga
Česká Skalice 2026/2027 2031005,90
Náchod 2017/2018 4066006,10
Celkem 6097006,00
6. liga
Náchod "B" 2016/2017 – 2022/2023 13179 892916,03
Celkem 13179 892916,03
7. liga
Náchod "B" 2015/2016 50199006,58
Celkem 50199006,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení