Jimmy Peremene Gidion

Konec kariéry
úno 5, 1997
29 let
Země
NGANigérie

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
7
Ze střídačky
17
Odehrané minuty
976
Hodnocení
6,42
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 24, 2024 Hlinsko V 4 - 1 58 0 0 0 6,7
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Kosmonosy P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Letohrad V 4 - 1 79 0 0 0 7,0
  4. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 83 0 1 0 5,2
  5. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 5 - 1 83 2 0 0 9,5
  6. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Chrudim V 1 - 2 65 0 0 0 6,7
  7. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Trutnov V 3 - 1 47 0 0 0 5,8
  8. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Čáslav V 0 - 2 53 1 0 0 7,8
  9. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Turnov V 1 - 0 49 0 0 0 6,6
  10. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Spoje Praha R 0 - 0 27 0 0 0 6,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 976 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
17 17
Odehrané minuty
976 976
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
5 0,46
Góly ze hry
5 0,46
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 2,49
Obdržené góly na hřišti
14 1,29
Rozdíl skóre na hřišti
13 1,20
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
5 0,46
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 95 % 82 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 245976506,42
Fortuna Divize C 245976506,42
Benátky nad Jizerou 2022/2023 3074006,17
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2091 367206,71
Fortuna Divize C 2091 367206,71
Benátky nad Jizerou 2020/2021 74484106,67
Fortuna Divize C 74484106,67
Benátky nad Jizerou 2019/2020 63523107,03
Fortuna Divize C 63523107,03
Benátky nad Jizerou 2018/2019 27101 687606,48
Fortuna Divize C 27101 687606,48
Kratonohy 2017/2018 39152 464306,63
Fortuna Divize C 2441 244206,13
Náchod 2016/2017 28141 801206,33
Fortuna Divize C 2381 383206,05
Náchod 2015/2016 16121 084307,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení