Jimmy Peremene Gidion

Konec kariéry
úno 5, 1997
29 let
Země
NGANigérie

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
7
Ze střídačky
17
Odehrané minuty
976
Hodnocení
6,42
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina C lis 8, 2015 Hronov V 5 - 1 45 1 0 0 7,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina C říj 25, 2015 Dvůr Králové nad Labem "B" P 3 - 5 93 0 0 0 4,9
  3. JAKO 1. B třída - skupina C zář 20, 2015 Hronov V 1 - 3 25 1 0 0 8,2
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 976 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
17 17
Odehrané minuty
976 976
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,42 6,42

Útok

Góly
5 0,46
Góly ze hry
5 0,46
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 2,49
Obdržené góly na hřišti
14 1,29
Rozdíl skóre na hřišti
13 1,20
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
5 0,46
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 95 % 82 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 245976506,42
Fortuna Divize C 245976506,42
Benátky nad Jizerou 2022/2023 3074006,17
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2091 367206,71
Fortuna Divize C 2091 367206,71
Benátky nad Jizerou 2020/2021 74484106,67
Fortuna Divize C 74484106,67
Benátky nad Jizerou 2019/2020 63523107,03
Fortuna Divize C 63523107,03
Benátky nad Jizerou 2018/2019 27101 687606,48
Fortuna Divize C 27101 687606,48
Kratonohy 2017/2018 39152 464306,63
Fortuna Divize C 2441 244206,13
Náchod 2016/2017 28141 801206,33
Fortuna Divize C 2381 383206,05
Náchod 2015/2016 16121 084307,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení