Slicho Tomáš

Konec kariéry
bře 1, 1997
29 let
Země
SVKSlovensko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
29
Góly
5
V základní sestavě
21
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
1 986
Hodnocení
6,50
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 10, 2023 Trutnov P 2 - 4 46 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Brandýs nad Labem P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  3. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Vysoké Mýto V 2 - 0 62 1 0 0 8,2
  4. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Chrudim V 1 - 4 85 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Slovan Liberec P 0 - 1 77 0 1 0 4,9
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Náchod V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C dub 30, 2023 Velké Hamry V 2 - 1 18 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C dub 23, 2023 Turnov R 1 - 1 49 0 0 0 6,4
  9. Fortuna Divize C dub 19, 2023 Hlinsko V 0 - 3 25 0 0 0 6,2
  10. Fortuna Divize C dub 15, 2023 Dobrovice P 2 - 0 46 0 0 0 5,4
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 986 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
1 986 1 986
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
5 0,23
Góly ze hry
5 0,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
45 2,04
Obdržené góly na hřišti
23 1,04
Rozdíl skóre na hřišti
22 1,00
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,32

Disciplína

Žluté karty
3 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 84 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 49 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2951 986306,50
Fortuna Divize C 2951 986306,50
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2822 134706,24
Fortuna Divize C 2822 134706,24
Benátky nad Jizerou 2020/2021 82682206,49
Fortuna Divize C 82682206,49
Benátky nad Jizerou 2019/2020 1091007,40
Horky nad Jizerou 2019/2020 1101 007405,93
Fortuna Divize C 1101 007405,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení