Hanel Stanislav

SK Česká Skalice
Dres
8
kvě 3, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
843
Hodnocení
6,41
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2018 Sokol Malšovice V 4 - 3 25 0 0 0 6,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 9, 2018 České Meziříčí V 1 - 9 90 3 0 0 10,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 3, 2018 Velké Poříčí P 2 - 3 93 0 0 0 5,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 26, 2018 Sokol Lípa nad Orlicí V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 19, 2018 Spartak Opočno V 0 - 9 90 0 0 0 7,7
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 13, 2018 Častolovice V 8 - 2 90 1 0 0 8,2
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 6, 2018 Albrechtice nad Orlicí V 2 - 7 90 1 0 0 8,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 29, 2018 Solnice V 6 - 1 91 0 0 0 7,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 21, 2018 Slavoj Předměřice nad Labem V 1 - 9 90 3 0 0 10,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 15, 2018 Velešov Doudleby nad Orlicí V 3 - 0 91 1 0 0 8,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 843 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
843 843
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,41 6,41

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,35
Obdržené góly na hřišti
23 2,46
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,11
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 79 % 79 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 92843006,41
5. liga 92843006,41
Česká Skalice 2025/2026 29122 705206,96
AGRO CS 1. A třída 29122 705206,96
Česká Skalice 2024/2025 2872 622106,00
Česká Skalice 2023/2024 2662 337206,40
Česká Skalice 2022/2023 30142 673007,27
AM GNOL 1. A třída 30142 673007,27
Česká Skalice 2021/2022 27132 391107,17
AM GNOL 1. A třída 27132 391107,17
Česká Skalice 2020/2021 71636206,09
Česká Skalice 2019/2020 30121006,23
Česká Skalice 2018/2019 27112 438106,46
AM GNOL 1. A třída 27112 438106,46
Česká Skalice 2017/2018 24152 129007,58
Náchod 2016/2017 2692 075106,56
Náchod 2015/2016 2051 196206,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení