Repák Tomáš

Bez angažmá
kvě 12, 1997
29 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
23
Góly
1
V základní sestavě
21
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 904
Hodnocení
5,99
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Jaroměř V 2 - 1 93 0 1 0 6,4
  2. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Sokol Železnice P 2 - 0 71 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  4. VOTROK Krajský přebor říj 26, 2024 Jičín R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  5. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2024 Česká Skalice P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor říj 12, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 93 1 0 0 8,6
  7. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2024 Solnice P 5 - 0 90 0 1 0 4,5
  8. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Vysoká nad Labem R 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  9. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Chlumec nad Cidlinou R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Náchod R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 904 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 904 1 904
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 1,09
Obdržené góly na hřišti
29 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,28
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,19

Disciplína

Žluté karty
4 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 42 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2311 904405,99
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2522 229506,13
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2922 659306,34
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2591 590107,07
AM GNOL 1. A třída 2591 590107,07
Týniště nad Orlicí 2020/2021 93820107,37
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1531 369406,47
AM GNOL 1. A třída 1531 369406,47
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2932 656506,19
AM GNOL 1. A třída 2932 656506,19
Týniště nad Orlicí 2017/2018 2812 451506,05
AM GNOL 1. A třída 2812 451506,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení