Repák Tomáš

Bez angažmá
kvě 12, 1997
29 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
23
Góly
1
V základní sestavě
21
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 904
Hodnocení
5,99
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Nové Město nad Metují V 4 - 0 64 0 1 0 6,8
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 3 - 6 45 1 0 0 7,8
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Náchod "B" V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 15, 2022 Roudnice V 2 - 1 91 1 0 0 7,8
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2022 Trutnov "B" V 1 - 2 90 1 0 0 8,3
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2022 Třebechovice pod Orebem V 5 - 1 91 2 0 0 9,6
  7. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Sokol Nepolisy V 0 - 7 58 1 0 0 8,0
  8. AM GNOL 1. A třída dub 17, 2022 Lázně Bělohrad V 1 - 0 95 1 0 0 8,6
  9. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2022 Sobotka V 2 - 3 90 0 0 0 6,9
  10. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Solnice P 2 - 1 29 0 0 0 6,1
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 904 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 904 1 904
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,99 5,99

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 1,09
Obdržené góly na hřišti
29 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,28
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,19

Disciplína

Žluté karty
4 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 40 % 42 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2024/2025 2311 904405,99
Týniště nad Orlicí 2023/2024 2522 229506,13
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2922 659306,34
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2591 590107,07
AM GNOL 1. A třída 2591 590107,07
Týniště nad Orlicí 2020/2021 93820107,37
Týniště nad Orlicí 2019/2020 1531 369406,47
AM GNOL 1. A třída 1531 369406,47
Týniště nad Orlicí 2018/2019 2932 656506,19
AM GNOL 1. A třída 2932 656506,19
Týniště nad Orlicí 2017/2018 2812 451506,05
AM GNOL 1. A třída 2812 451506,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení