Vencbauer Filip

FK Turnov
Dres
7
čvn 28, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
21
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 591
Hodnocení
6,30
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 26, 2023 Kosmonosy V 0 - 3 95 0 0 0 7,4
  2. Fortuna Divize C srp 20, 2023 Letohrad V 4 - 0 93 1 0 0 8,9
  3. Fortuna Divize C srp 16, 2023 Ústí nad Orlicí P 0 - 2 93 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C srp 12, 2023 Dobrovice R 0 - 0 73 0 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C čvn 11, 2023 Brandýs nad Labem V 3 - 1 45 0 0 0 6,5
  6. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Vysoké Mýto R 4 - 4 15 0 0 0 5,7
  7. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Chrudim P 1 - 2 19 0 0 0 5,9
  8. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Čáslav V 3 - 1 77 0 1 0 6,5
  9. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Trutnov P 3 - 1 85 0 0 0 5,1
  10. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Brandýs nad Labem P 4 - 2 91 0 0 0 5,1
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 591 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 591 1 591
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
45 2,55
Obdržené góly na hřišti
33 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
12 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 74 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 2121 591206,30
Turnov 2024/2025 2942 543206,47
Turnov 2023/2024 2431 653306,18
Fortuna Divize C 2431 653306,18
Turnov 2022/2023 1921 426106,08
Fortuna Divize C 1921 426106,08
Velké Hamry 2020/2021 4056005,95
Velké Hamry 2019/2020 120564106,00
Fortuna Divize C 120564106,00
Velké Hamry 2018/2019 2201 032306,07
Fortuna Divize C 2201 032306,07
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 10900
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení