Vencbauer Filip

FK Turnov
Dres
7
čvn 28, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 18, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
21
Góly
2
V základní sestavě
18
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 591
Hodnocení
6,30
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Vysoké Mýto V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C říj 28, 2022 Chrudim P 3 - 2 92 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Slovan Liberec P 1 - 5 81 1 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Náchod V 1 - 3 94 1 0 0 8,5
  5. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Velké Hamry P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C říj 2, 2022 Dobrovice R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C zář 25, 2022 Benátky nad Jizerou R 2 - 2 26 0 0 0 6,4
  8. Fortuna Divize C zář 11, 2022 Hlinsko P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C zář 4, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C srp 28, 2022 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 591 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 591 1 591
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
45 2,55
Obdržené góly na hřišti
33 1,87
Rozdíl skóre na hřišti
12 0,68
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,17

Disciplína

Žluté karty
2 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 74 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 53 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 2121 591206,30
Turnov 2024/2025 2942 543206,47
Turnov 2023/2024 2431 653306,18
Fortuna Divize C 2431 653306,18
Turnov 2022/2023 1921 426106,08
Fortuna Divize C 1921 426106,08
Velké Hamry 2020/2021 4056005,95
Velké Hamry 2019/2020 120564106,00
Fortuna Divize C 120564106,00
Velké Hamry 2018/2019 2201 032306,07
Fortuna Divize C 2201 032306,07
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 10900
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení