Šmied Michal

FK Černilov
Dres
17
čvn 29, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 29, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
5,80
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Nový Hradec Králové R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Sokol Stěžery P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  3. AGRO CS 6. liga zář 19 Lokomotiva Hradec Králové P 7 - 2 92 0 0 0 4,9
  4. AGRO CS 6. liga zář 13 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  5. AGRO CS 6. liga zář 5 Sokol Třebeš "B" P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
  6. AGRO CS 6. liga srp 30 Červený Kostelec P 3 - 2 93 0 0 0 5,3
  7. AGRO CS 6. liga srp 22 Náchod "B" V 5 - 1 90 2 0 0 8,8
  8. AGRO CS 6. liga srp 16 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  9. AGRO CS 6. liga srp 9 Slovan Broumov P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 1 95 0 0 0 5,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,22
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,30
Obdržené góly na hřišti
20 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 28 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 37 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2019/2020 – 2021/2022 3793 274006,01
Celkem 3793 274006,01
6. liga
Černilov 2015/2016 – 2026/2027 1702313 1641706,23
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2861 860106,63
2023/2024 1. A třída 2861 860106,63
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 – 2022/2023 4173 542905,78
Celkem 2393618 5662706,20
7. liga
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 1092005,00
Celkem 1092005,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení