Šmied Michal

FK Černilov
Dres
17
čvn 29, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 29, 2024

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
828
Hodnocení
5,80
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 80 0 0 0 6,7
  2. AGRO CS 1. A třída zář 15, 2024 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 84 0 0 0 6,9
  3. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Slovan Broumov V 2 - 4 85 1 0 0 8,5
  4. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Sokol Stěžery V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  5. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Kostelec nad Orlicí V 3 - 5 94 0 1 0 6,6
  6. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Roudnice P 2 - 4 93 0 1 0 4,6
  7. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  8. 1. A třída čvn 8, 2024 Nové Město nad Metují V 8 - 1 56 0 0 0 6,9
  9. 1. A třída čvn 1, 2024 Nový Hradec Králové R 2 - 2 55 0 1 0 6,0
  10. 1. A třída kvě 26, 2024 Slovan Broumov V 3 - 1 91 0 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 828 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
828 828
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,22
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,30
Obdržené góly na hřišti
20 2,17
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,87
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 28 % Hodnocení 96 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 92828005,80
AGRO CS 6. liga 92828005,80
Černilov 2025/2026 2832 445705,69
AGRO CS 1. A třída 2832 445705,69
Černilov 2024/2025 3042 553506,34
AGRO CS 1. A třída 3042 553506,34
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2861 860106,63
1. A třída 2861 860106,63
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 1092005,00
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2832 398705,83
AM GNOL 1. A třída 2832 398705,83
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 1341 144205,68
AM GNOL 1. A třída 1341 144205,68
Černilov 2021/2022 1301 118005,22
Černilov 2020/2021 83697006,44
Černilov 2019/2020 1661 459006,44
Černilov 2018/2019 3052 531206,66
AM GNOL 1. A třída 3052 531206,66
Černilov 2017/2018 3052 010206,47
AM GNOL 1. A třída 3052 010206,47
Černilov 2016/2017 2541 846006,36
JAKO 1. A třída 2541 846006,36
Černilov 2015/2016 180951105,85
1. A třída 180951105,85
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení