Růžička Richard

FC Slavia Hradec Králové
Dres
5
zář 21, 1997
29 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
451
Hodnocení
6,07
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 23 Čechie Vykáň V 1 - 3 95 0 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Vysoké Mýto P 7 - 2 25 0 0 0 5,7
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Přepeře P 0 - 1 64 0 0 0 6,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Svitavy V 3 - 2 26 0 0 0 6,5
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 54 0 0 0 6,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Náchod "B" V 5 - 2 90 3 0 0 10,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Slavoj Teplice nad Metují P 2 - 1 92 1 0 0 6,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Velichovky P 2 - 4 94 1 0 0 6,1
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 451 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
451 451
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,07 6,07

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,20
Obdržené góly na hřišti
7 1,40
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,20
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 16 % 53 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 62 %

Sezóny

4. liga
Slavia Hradec Králové 2026/2027 70451006,07
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 1033006,30
Celkem 80484006,10
6. liga
Vysoká nad Labem 2023/2024 2651 812006,83
2023/2024 1. A třída 2651 812006,83
Celkem 2651 812006,83
7. liga
Vysoká nad Labem 2025/2026 24202 228306,78
Celkem 24202 228306,78
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení