Dres
14
pro 11, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 5, 2007

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
737
Hodnocení
5,46
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11 Chlumec nad Cidlinou R 0 - 0 92 0 1 0 5,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 3 Vysoké Mýto P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27 Přepeře V 1 - 0 98 0 1 0 6,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Trutnov P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 13 Ústí nad Orlicí P 0 - 1 58 0 0 0 5,4
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Čechie Vykáň P 2 - 1 91 1 1 0 5,8
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 30 Svitavy V 1 - 0 84 0 0 0 7,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Hlinsko P 3 - 2 81 0 0 1 2,8
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Slavia Hradec Králové V 2 - 1 47 0 0 0 5,8
  10. STARMON Krajský přebor čvn 13 Cidlina Nový Bydžov R 0 - 0 94 0 1 0 5,9
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 737 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
737 737
Kapitánem
9 9
Hodnocení
5,46 5,46

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
1 0,12
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,49
Obdržené góly na hřišti
10 1,22
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,73
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,37

Disciplína

Žluté karty
4 0,49
Červené karty
1 0,12

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 41 % 11 % Hodnocení 77 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 69 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2015/2016 – 2026/2027 1853813 6135216,13
2015/2016 Divize C 2551 713406,57
Celkem 1853813 6135216,13
5. liga
Dvůr Králové nad Labem 2023/2024 – 2025/2026 72116 5152106,37
Celkem 72116 5152106,37
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení