Dres
8
pro 25, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
843
Hodnocení
6,49
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4 Hlinsko V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Slavia Hradec Králové V 0 - 2 94 0 1 0 6,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20 Letohrad V 4 - 1 91 1 0 0 8,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Chrudim V 2 - 3 93 1 0 0 7,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6 Turnov V 1 - 0 96 0 1 0 6,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23 Kosmonosy P 0 - 2 93 0 2 1 3,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 16 Sparta Kolín R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 8 Vysoké Mýto P 4 - 2 97 1 0 0 6,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 13 Turnov P 2 - 4 91 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 843 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
843 843
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,32
Góly ze hry
3 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,60
Obdržené góly na hřišti
10 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,43

Disciplína

Žluté karty
4 0,43
Červené karty
1 0,11

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 78 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 75 %

Sezóny

4. liga
Chlumec nad Cidlinou 2026/2027 93843416,49
Trutnov 2018/2019 – 2025/2026 1851416 9496216,01
Jaroměř 2015/2016 1401 270705,00
2015/2016 Divize C 1401 270705,00
Celkem 2081719 0627325,97
5. liga
Jaroměř 2016/2017 – 2018/2019 6975 9772706,08
Celkem 6975 9772706,08
6. liga
Trutnov "B" 2018/2019 1290008,00
Celkem 1290008,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení