Dres
8
pro 25, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
843
Hodnocení
6,49
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Chrudim P 5 - 3 47 0 0 0 5,2
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 23, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 2 97 0 1 0 4,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 9, 2025 Benešov P 1 - 2 69 0 1 0 4,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Turnov R 3 - 3 96 0 1 0 5,7
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 2 96 0 0 0 6,8
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 3, 2024 Velké Hamry V 2 - 0 95 0 0 0 7,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 27, 2024 Hlinsko P 4 - 2 92 0 0 0 5,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 20, 2024 Slavia Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 13, 2024 Horní Ředice P 3 - 1 96 0 1 0 4,7
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 6, 2024 Kosmonosy V 3 - 0 93 0 0 0 7,4
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 843 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
843 843
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,32
Góly ze hry
3 0,32
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,60
Obdržené góly na hřišti
10 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,43

Disciplína

Žluté karty
4 0,43
Červené karty
1 0,11

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 78 % Hodnocení 87 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou 2026/2027 93843416,49
Trutnov 2025/2026 2952 761506,25
Trutnov 2024/2025 3012 7151405,89
Trutnov 2023/2024 2812 5651115,87
Fortuna Divize C 2812 5651115,87
Trutnov 2022/2023 3012 7321306,15
Fortuna Divize C 3012 7321306,15
Trutnov 2021/2022 3002 7801105,84
Fortuna Divize C 3002 7801105,84
Trutnov 2020/2021 81715205,81
Fortuna Divize C 81715205,81
Trutnov 2019/2020 1631 464506,09
Fortuna Divize C 1631 464506,09
Trutnov 2018/2019 1541 307106,28
Fortuna Divize C 1421 217106,16
Jaroměř 2018/2019 1541 391506,01
Jaroměř 2017/2018 2922 6061306,23
VOTROK Krajský přebor 2922 6061306,23
Jaroměř 2016/2017 2511 980905,93
Jaroměř 2015/2016 1401 270705,00
Divize C 1401 270705,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení