Houser Patrik

SK Roudnice
Dres
16
čvc 8, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 20, 2017

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
17
Góly
0
V základní sestavě
15
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 472
Hodnocení
6,04
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Kopidlno V 0 - 2 81 0 0 0 7,2
  2. AGRO CS 1. A třída čvn 15, 2025 Bystřian Kunčice V 5 - 3 90 0 0 0 7,1
  3. AGRO CS 1. A třída čvn 7, 2025 Trutnov "B" V 0 - 7 90 0 1 0 7,2
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 1, 2025 Velichovky V 4 - 1 93 0 0 0 7,1
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 0 93 0 1 0 4,6
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Sokol Třebeš "B" V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Slovan Broumov V 0 - 5 79 1 0 0 8,4
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 8, 2025 Kostelec nad Orlicí V 1 - 2 93 0 1 0 6,4
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 3, 2025 Sokol Stěžery R 2 - 2 81 0 0 0 6,0
  10. AGRO CS 1. A třída dub 17, 2025 Nový Hradec Králové V 1 - 7 90 0 0 0 7,2
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 472 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
17 17
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 472 1 472
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 0,98
Obdržené góly na hřišti
19 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,18
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,43

Disciplína

Žluté karty
4 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 15 % 46 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 65 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2025/2026 1701 472406,04
Roudnice 2024/2025 1411 146306,69
AGRO CS 1. A třída 1411 146306,69
Roudnice 2023/2024 40223006,03
1. A třída 40223006,03
Roudnice 2022/2023 40241006,15
Roudnice 2021/2022 2512 050406,30
AM GNOL 1. A třída 2512 050406,30
Roudnice 2020/2021 60552306,63
Roudnice 2019/2020 1311 190006,41
AM GNOL 1. A třída 1311 190006,41
Roudnice 2018/2019 2322 001006,35
AM GNOL 1. A třída 2322 001006,35
Roudnice 2017/2018 2722 229206,36
AM GNOL 1. A třída 2722 229206,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení