Častvaj Ondřej

TJ Velichovky
Dres
19
čvc 20, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 16, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
971
Hodnocení
6,46
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor srp 31, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 2 83 0 0 0 6,7
  2. STARMON Krajský přebor srp 24, 2025 Cidlina Nový Bydžov R 0 - 0 65 0 0 0 6,3
  3. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 97 1 0 0 7,1
  4. STARMON Krajský přebor srp 10, 2025 Slavia Hradec Králové R 1 - 1 58 0 0 0 5,6
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Sokol Třebeš P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Týniště nad Orlicí V 4 - 0 38 0 0 0 6,3
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Česká Skalice V 1 - 4 31 0 0 0 6,8
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 3 33 0 0 0 5,5
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Solnice R 1 - 1 70 0 0 0 6,7
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Červený Kostelec V 4 - 0 66 0 0 0 6,7
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 915 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
915 915
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,48 6,48

Útok

Góly
4 0,39
Góly ze hry
4 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,87
Obdržené góly na hřišti
21 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,20
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 82 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Velichovky 2025/2026 114915006,48
Jaroměř 2025/2026 141971106,46
Jaroměř 2024/2025 2611 778106,36
Jaroměř 2023/2024 2231 380105,96
Jaroměř 2022/2023 190847106,12
Jaroměř 2021/2022 2401 639106,19
Jaroměř 2020/2021 90729306,79
Jaroměř 2019/2020 1351 083006,29
AM GNOL 1. A třída 1351 083006,29
Jaroměř 2018/2019 1621 003306,03
Jaroměř 2017/2018 2391 383406,63
Jaroměř 2016/2017 100491105,91
Jaroměř 2015/2016 2431 142305,65
Divize C 2431 142305,65
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení