Častvaj Ondřej

TJ Velichovky
Dres
19
čvc 20, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 16, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
971
Hodnocení
6,46
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C čvn 18, 2016 Semily P 3 - 1 90 0 0 0 5,1
  2. Divize C čvn 12, 2016 Turnov P 1 - 3 61 1 0 0 6,1
  3. Divize C čvn 4, 2016 Nový Bor P 6 - 1 74 0 1 0 4,6
  4. Divize C kvě 29, 2016 Trutnov P 0 - 4 30 0 0 0 5,8
  5. Divize C kvě 7, 2016 Sokol Živanice P 3 - 0 56 0 0 0 5,1
  6. Divize C kvě 1, 2016 Olympia Hradec Králové 1901 P 0 - 2 67 0 0 0 5,1
  7. Divize C dub 17, 2016 Sokol Družba Suchdol P 2 - 4 42 1 0 0 6,6
  8. Divize C dub 10, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 6 29 0 0 0 5,8
  9. Divize C dub 3, 2016 Admira Praha P 4 - 1 45 0 0 0 5,2
  10. Divize C bře 27, 2016 Ústí nad Orlicí V 3 - 1 53 0 0 0 6,2
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 915 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
915 915
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,48 6,48

Útok

Góly
4 0,39
Góly ze hry
4 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,87
Obdržené góly na hřišti
21 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,20
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 82 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 48 %

Sezóny

Ročníky
Velichovky 2025/2026 114915006,48
Jaroměř 2025/2026 141971106,46
Jaroměř 2024/2025 2611 778106,36
Jaroměř 2023/2024 2231 380105,96
Jaroměř 2022/2023 190847106,12
Jaroměř 2021/2022 2401 639106,19
Jaroměř 2020/2021 90729306,79
Jaroměř 2019/2020 1351 083006,29
AM GNOL 1. A třída 1351 083006,29
Jaroměř 2018/2019 1621 003306,03
Jaroměř 2017/2018 2391 383406,63
Jaroměř 2016/2017 100491105,91
Jaroměř 2015/2016 2431 142305,65
Divize C 2431 142305,65
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení