Zezula Josef

MFK Trutnov
Dres
17
zář 7, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 20, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
9
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
855
Hodnocení
6,35
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 15, 2016 Slovan Broumov P 3 - 4 7 0 0 0 –
  2. VOTROK Krajský přebor bře 13, 2016 Náchod P 0 - 0 26 0 0 0 6,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 855 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
855 855
Kapitánem
9 9
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
1 0,11
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,00
Obdržené góly na hřišti
12 1,26
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
4 0,42
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 69 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2026/2027 101855406,35
Trutnov 2025/2026 2512 051206,03
Trutnov 2024/2025 2702 405405,98
Trutnov 2023/2024 2952 647406,17
Fortuna Divize C 2952 647406,17
Trutnov 2022/2023 2982 567506,54
Fortuna Divize C 2982 567506,54
Trutnov 2021/2022 2031 818306,40
Fortuna Divize C 2031 818306,40
Trutnov 2020/2021 82734006,06
Fortuna Divize C 82734006,06
Trutnov 2019/2020 1511 351206,13
Fortuna Divize C 1511 351206,13
Trutnov 2018/2019 1421 284206,14
Fortuna Divize C 1421 284206,14
Trutnov 2017/2018 3152 765206,36
Fortuna Divize C 2752 402106,26
Trutnov 2016/2017 2652 127306,21
Fortuna Divize C 2552 082306,20
Trutnov 2015/2016 130274005,73
Divize C 100194005,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení