Hiller Jan

FK Letohrad
Dres
17
zář 25, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 22, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
336
Hodnocení
5,56
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Turnov R 2 - 2 26 0 0 0 5,7
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Kosmonosy P 2 - 3 48 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Vysoké Mýto P 2 - 3 54 0 0 0 5,7
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Přepeře P 8 - 1 45 0 0 0 5,8
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 29 Trutnov P 1 - 2 26 0 0 0 5,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 22 Ústí nad Orlicí P 4 - 1 24 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Čechie Vykáň P 1 - 4 59 0 0 0 5,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Svitavy P 3 - 1 54 0 0 0 5,4
  9. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Spoje Praha R 2 - 2 32 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C čvn 9, 2024 Kosmonosy V 4 - 1 62 0 0 0 7,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 336 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
336 336
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,56 5,56

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,80
Obdržené góly na hřišti
12 3,21
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −2,41
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 15 % Hodnocení 42 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2026/2027 80336005,56
Hlinsko 2023/2024 130865105,92
Fortuna Divize C 130865105,92
Letohrad 2023/2024 150906105,44
Fortuna Divize C 150906105,44
Letohrad 2022/2023 2221 368405,95
Fortuna Divize C 2221 368405,95
Letohrad 2021/2022 2932 302506,08
Fortuna Divize C 2932 302506,08
Letohrad 2020/2021 80553105,92
Fortuna Divize C 80553105,92
Letohrad 2019/2020 140547106,07
Fortuna Divize C 140547106,07
Letohrad 2017/2018 230890005,92
Fortuna Divize C 230890005,92
Letohrad 2016/2017 130276006,01
Fortuna Divize C 130276006,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení