Valášek Daniel

FK Jaroměř
Dres
11
říj 12, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 22, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
867
Hodnocení
6,65
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor bře 22, 2025 Jičín P 4 - 1 90 0 0 0 4,9
  2. VOTROK Krajský přebor lis 23, 2024 Jičín V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  3. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2024 Jiskra Hořice R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  4. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 45 0 0 0 5,8
  5. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2024 Dobruška V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  6. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Jaroměř P 3 - 2 95 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2024 Sokol Železnice V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Sokol Třebeš P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  9. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2024 Týniště nad Orlicí V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  10. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Česká Skalice V 0 - 6 45 0 0 0 6,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 867 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
867 867
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,65 6,65

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,97
Obdržené góly na hřišti
10 1,04
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,93
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 89 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 101867006,65
5. liga 101867006,65
Jaroměř 2025/2026 3022 311006,14
Jaroměř 2024/2025 110957006,15
Solnice 2024/2025 1501 291006,31
Solnice 2023/2024 140520006,15
Jaroměř 2023/2024 51389106,32
Jaroměř 2022/2023 2332 098106,43
Jaroměř 2021/2022 2522 190106,52
Jaroměř 2020/2021 90797007,08
Jaroměř 2019/2020 1501 364105,71
AM GNOL 1. A třída 1501 364105,71
Jaroměř 2018/2019 2411 970005,73
Jaroměř 2017/2018 3082 131106,57
Jaroměř 2016/2017 130748005,62
Jaroměř 2015/2016 1024005,60
Divize C 1024005,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení