Valášek Daniel

FK Jaroměř
Dres
11
říj 12, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 22, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
867
Hodnocení
6,65
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  2. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Červený Kostelec V 2 - 4 98 0 0 0 7,1
  3. VOTROK Krajský přebor srp 31, 2024 Chlumec nad Cidlinou V 3 - 1 94 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Vysoká nad Labem P 7 - 3 75 0 0 0 5,1
  5. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Náchod P 1 - 2 98 0 0 0 5,2
  6. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Libčany V 1 - 3 95 0 0 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 2, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 53 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2024 Spartak Police nad Metují R 2 - 2 29 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 49 0 0 0 6,6
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2024 Lázně Bělohrad V 1 - 6 32 0 0 0 6,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 867 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
867 867
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,65 6,65

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 1,97
Obdržené góly na hřišti
10 1,04
Rozdíl skóre na hřišti
9 0,93
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,21

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 89 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 101867006,65
5. liga 101867006,65
Jaroměř 2025/2026 3022 311006,14
Jaroměř 2024/2025 110957006,15
Solnice 2024/2025 1501 291006,31
Solnice 2023/2024 140520006,15
Jaroměř 2023/2024 51389106,32
Jaroměř 2022/2023 2332 098106,43
Jaroměř 2021/2022 2522 190106,52
Jaroměř 2020/2021 90797007,08
Jaroměř 2019/2020 1501 364105,71
AM GNOL 1. A třída 1501 364105,71
Jaroměř 2018/2019 2411 970005,73
Jaroměř 2017/2018 3082 131106,57
Jaroměř 2016/2017 130748005,62
Jaroměř 2015/2016 1024005,60
Divize C 1024005,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení