Nezbeda Tomáš

SK Lázně Bělohrad
Dres
7
lis 9, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 5, 2011

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
1
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
142
Hodnocení
6,18
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga srp 30 Sokol Železnice R 1 - 1 15 0 0 0 6,4
  2. 5. liga srp 23 Roudnice V 7 - 0 32 1 0 0 7,2
  3. 5. liga srp 16 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 31 0 0 0 5,8
  4. 5. liga srp 9 Týniště nad Orlicí P 0 - 1 64 0 0 0 5,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 2 Spartak Hajnice P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 13, 2025 Spartak Kosičky V 1 - 2 45 0 0 0 5,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 19, 2025 Sokol Dětenice P 3 - 2 27 0 0 0 5,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 12, 2025 Nová Paka P 2 - 3 96 1 0 0 6,2
  9. JAKO 1. B třída - skupina A bře 30, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 0 - 2 69 0 0 0 5,3
  10. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Sokol Stěžery P 3 - 1 45 0 0 0 5,4
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 142 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
142 142
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 0,63
Góly ze hry
1 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,90
Obdržené góly na hřišti
2 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 64 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 66 %

Sezóny

5. liga
Lázně Bělohrad 2023/2024 – 2026/2027 1961 256305,99
Celkem 1961 256305,99
6. liga
Lázně Bělohrad 2021/2022 – 2024/2025 52464 028407,02
Celkem 52464 028407,02
7. liga
Lázně Bělohrad "B" 2023/2024 – 2025/2026 72473005,80
Celkem 72473005,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení