Nezbeda Tomáš

SK Lázně Bělohrad
Dres
7
lis 9, 1998
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 5, 2011

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
1
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
142
Hodnocení
6,18
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2023 Náchod R 3 - 3 62 0 0 0 5,9
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Sokol Železnice V 2 - 2 74 0 0 0 5,7
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2023 Náchod "B" V 0 - 1 69 0 0 0 6,6
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2023 Sobotka V 10 - 1 ×4 45 4 0 0 10,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2023 Bystřian Kunčice V 2 - 2 76 1 0 0 7,1
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2023 Slovan Broumov V 2 - 0 71 0 0 0 7,2
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2023 Sokol Třebeš "B" V 1 - 2 74 0 0 0 7,2
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2023 Miletín V 2 - 5 80 1 0 0 8,0
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2023 Česká Skalice P 2 - 4 93 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Roudnice V 0 - 4 82 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 142 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
142 142
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,18 6,18

Útok

Góly
1 0,63
Góly ze hry
1 0,63
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,90
Obdržené góly na hřišti
2 1,27
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,63
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 80 % 64 % Hodnocení 32 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 41142006,18
5. liga 41142006,18
Lázně Bělohrad "B" 2025/2026 20138005,45
Lázně Bělohrad 2024/2025 84487006,66
Lázně Bělohrad 2023/2024 1761 257305,97
Lázně Bělohrad 2022/2023 24211 836107,40
AM GNOL 1. A třída 24211 836107,40
Lázně Bělohrad 2021/2022 23221 897306,59
AM GNOL 1. A třída 23221 897306,59
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení