Holeček Kryštof

FK Černilov
Dres
3
led 4, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 15, 2022

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
16
Góly
2
V základní sestavě
16
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 306
Hodnocení
5,59
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 4 Bystřian Kunčice P 5 - 2 91 0 0 0 5,0
  2. AGRO CS 1. A třída bře 21 Kopidlno R 1 - 1 81 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 1. A třída bře 7 Slavoj Skřivany P 0 - 3 94 0 0 0 5,0
  4. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 2 95 0 0 0 5,3
  5. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Jiskra Hořice P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Trutnov "B" P 1 - 2 69 1 0 0 7,4
  7. AGRO CS 1. A třída říj 25, 2025 Kostelec nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  8. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Česká Skalice P 1 - 3 95 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída říj 12, 2025 Lázně Bělohrad P 7 - 0 90 0 0 0 4,8
  10. AGRO CS 1. A třída říj 4, 2025 Nové Město nad Metují P 1 - 8 90 0 0 0 4,8
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 306 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
16 16
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 306 1 306
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,59 5,59

Útok

Góly
2 0,14
Góly ze hry
2 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,03
Obdržené góly na hřišti
42 2,89
Rozdíl skóre na hřišti
−27 −1,86
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 11 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 16 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2021/2022 80651104,91
Celkem 80651104,91
6. liga
Černilov 2025/2026 1621 306005,59
Celkem 1621 306005,59
7. liga
Černilov 2022/2023 – 2023/2024 37103 066506,50
Celkem 37103 066506,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení