Donát Štěpán

SK Červený Kostelec
Dres
3
úno 2, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 7, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
469
Hodnocení
6,04
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor čvn 7 Dobruška P 3 - 4 96 0 0 0 5,2
  2. STARMON Krajský přebor kvě 31 Sokol Železnice P 3 - 0 48 0 0 0 5,1
  3. STARMON Krajský přebor kvě 17 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 5 - 1 66 0 0 0 5,1
  4. STARMON Krajský přebor kvě 10 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 2 63 0 0 0 5,3
  5. STARMON Krajský přebor kvě 3 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  6. STARMON Krajský přebor dub 26 Slavia Hradec Králové P 0 - 3 95 0 0 0 5,0
  7. STARMON Krajský přebor dub 12 Roudnice R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  8. STARMON Krajský přebor dub 5 Vrchlabí P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  9. STARMON Krajský přebor bře 29 Jičín P 0 - 4 92 0 1 0 4,5
  10. STARMON Krajský přebor bře 22 Týniště nad Orlicí R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 469 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
469 469
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,04 6,04

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,49
Obdržené góly na hřišti
14 2,69
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,19

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 37 % 47 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2026/2027 70469006,04
AGRO CS 6. liga 70469006,04
Červený Kostelec 2025/2026 2401 903305,24
Červený Kostelec 2024/2025 2211 868306,08
Červený Kostelec 2023/2024 2502 187105,97
Náchod "B" 2022/2023 1821 509205,55
AM GNOL 1. A třída 1821 509205,55
Náchod "B" 2021/2022 2612 122405,90
AM GNOL 1. A třída 2612 122405,90
Náchod "B" 2020/2021 70349105,69
Náchod "B" 2019/2020 1411 209006,00
AM GNOL 1. A třída 1411 209006,00
Náchod 2018/2019 3512 691506,33
Fortuna Divize C 60274105,74
Náchod 2017/2018 141717105,78
Náchod 2016/2017 40135015,03
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení