Vencl David

Bez angažmá
bře 31, 1999
27 let
Země
CZEČesko

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
583
Hodnocení
5,68
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor říj 5, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 5 95 0 0 0 5,0
  2. STARMON Krajský přebor zář 27, 2025 Slavia Hradec Králové P 3 - 0 16 0 0 0 5,9
  3. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Solnice P 1 - 5 77 0 0 0 5,0
  4. STARMON Krajský přebor zář 14, 2025 Roudnice P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  5. STARMON Krajský přebor zář 7, 2025 Vrchlabí V 3 - 1 65 1 0 0 8,7
  6. STARMON Krajský přebor srp 24, 2025 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 66 0 1 0 4,9
  7. STARMON Krajský přebor srp 17, 2025 Sokol Třebeš P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  8. STARMON Krajský přebor srp 9, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 5 - 2 82 1 0 0 6,0
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 1 25 0 0 0 6,1
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Jaroměř P 4 - 0 38 0 0 0 5,8
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 583 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
583 583
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,68 5,68

Útok

Góly
2 0,31
Góly ze hry
2 0,31
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 1,08
Obdržené góly na hřišti
23 3,55
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −2,47
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 13 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 35 % Obrana 5 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2018/2019 – 2021/2022 5773 926106,18
Celkem 5773 926106,18
5. liga
Červený Kostelec 2022/2023 – 2025/2026 5193 406206,01
Celkem 5193 406206,01
6. liga
Náchod "B" 2018/2019 – 2021/2022 2331 731206,23
Celkem 2331 731206,23
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení