Dres
9
kvě 28, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 21, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
5
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
573
Hodnocení
5,83
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11 Chlumec nad Cidlinou R 0 - 0 28 0 0 0 6,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 3 Vysoké Mýto P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 27 Přepeře V 1 - 0 48 0 0 0 6,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 19 Trutnov P 2 - 0 48 0 1 0 5,2
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 13 Ústí nad Orlicí P 0 - 1 49 0 0 0 5,8
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Čechie Vykáň P 2 - 1 12 0 0 0 6,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 30 Svitavy V 1 - 0 26 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 23 Sparta Kolín R 2 - 2 95 0 1 0 5,5
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Hlinsko P 3 - 2 97 1 0 0 6,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Slavia Hradec Králové V 2 - 1 77 0 0 0 6,7
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 573 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
573 573
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,94
Obdržené góly na hřišti
9 1,41
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,47
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,47
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 32 % Hodnocení 60 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 62 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2017/2018 – 2026/2027 61123 4211206,19
Letohrad 2023/2024 130834105,48
Náchod 2022/2023 132985205,78
Celkem 87145 2401506,01
5. liga
Dvůr Králové nad Labem 2023/2024 – 2025/2026 63344 9142026,79
Celkem 63344 9142026,79
6. liga
Náchod "B" 2022/2023 1045005,80
Celkem 1045005,80
7. liga
Dvůr Králové nad Labem "B" 2017/2018 – 2018/2019 97774106,96
Celkem 97774106,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení