Exnar Miloš

SK Libčany
Dres
10
čvc 26, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
630
Hodnocení
6,64
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  2. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Dobruška R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor bře 22, 2025 Jičín P 4 - 1 90 1 0 0 5,9
  4. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,3
  5. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Česká Skalice P 1 - 2 95 0 0 0 5,3
  6. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 45 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Solnice V 3 - 2 88 2 1 0 8,9
  8. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Červený Kostelec V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  9. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 2 100 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor říj 9, 2024 Jiskra Hořice V 7 - 0 72 1 0 0 8,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 630 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
630 630
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,57
Obdržené góly na hřišti
11 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,29

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 88 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 72630106,64
5. liga 72630106,64
Cidlina Nový Bydžov 2025/2026 2381 833706,78
Jaroměř 2024/2025 2882 535606,47
Jaroměř 2023/2024 2662 078616,08
Jaroměř 2022/2023 26102 045606,55
Jaroměř 2021/2022 29112 412506,76
MIACOM Krajský přebor 29112 412506,76
Jaroměř 2020/2021 93728107,33
Jaroměř 2019/2020 1421 115405,72
AM GNOL 1. A třída 1421 115405,72
Jaroměř 2018/2019 2902 215605,43
Jaroměř 2017/2018 71176006,36
Jaroměř 2015/2016 10600
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení