Exnar Miloš

SK Libčany
Dres
10
čvc 26, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
630
Hodnocení
6,64
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Náchod P 4 - 2 91 0 0 0 5,0
  2. 5. liga zář 20 Sokol Železnice V 1 - 0 71 0 0 0 6,6
  3. 5. liga zář 5 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 94 1 0 0 7,9
  4. 5. liga srp 28 Týniště nad Orlicí V 0 - 2 94 1 0 0 8,8
  5. 5. liga srp 22 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  6. 5. liga srp 15 Jičín V 1 - 2 95 0 1 0 6,4
  7. 5. liga srp 8 Sokol Třebeš P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  8. STARMON Krajský přebor čvn 13 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 78 0 0 0 6,3
  9. STARMON Krajský přebor čvn 7 Slavia Hradec Králové V 0 - 1 86 0 1 0 6,7
  10. STARMON Krajský přebor kvě 30 Solnice V 10 - 1 64 1 0 0 8,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 630 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
630 630
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
2 0,29
Góly ze hry
2 0,29
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,57
Obdržené góly na hřišti
11 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,29

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 88 % Hodnocení 67 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2026/2027 72630106,64
5. liga 72630106,64
Cidlina Nový Bydžov 2025/2026 2381 833706,78
Jaroměř 2024/2025 2882 535606,47
Jaroměř 2023/2024 2662 078616,08
Jaroměř 2022/2023 26102 045606,55
Jaroměř 2021/2022 29112 412506,76
MIACOM Krajský přebor 29112 412506,76
Jaroměř 2020/2021 93728107,33
Jaroměř 2019/2020 1421 115405,72
AM GNOL 1. A třída 1421 115405,72
Jaroměř 2018/2019 2902 215605,43
Jaroměř 2017/2018 71176006,36
Jaroměř 2015/2016 10600
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení