Zelený Pavel

Bez angažmá
srp 11, 1999
27 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
17
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
13
Odehrané minuty
644
Hodnocení
6,38
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 21, 2025 Sokol Provodov V 6 - 1 4 0 0 0 –
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 14, 2025 Nové Město nad Metují P 1 - 0 38 0 0 0 5,8
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 10, 2025 Lokomotiva Meziměstí V 1 - 6 73 0 0 0 6,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem V 3 - 0 81 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2025 Sokol Dohalice V 8 - 2 62 0 0 0 6,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 12, 2025 Sokol Malšova Lhota V 0 - 7 40 0 0 0 6,4
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 5 - 1 27 0 1 0 5,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina B bře 29, 2025 České Meziříčí V 0 - 3 15 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B lis 16, 2024 Slavoj Teplice nad Metují V 0 - 1 5 0 0 0 –
  10. JAKO 1. B třída - skupina B lis 2, 2024 Nové Město nad Metují R 2 - 2 62 0 0 0 6,4
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 644 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
17 17
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
13 13
Odehrané minuty
644 644
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,38 6,38

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 4,47
Obdržené góly na hřišti
7 0,98
Rozdíl skóre na hřišti
25 3,49
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,28

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 78 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 85 %

Sezóny

6. liga
Slovan Broumov 2022/2023 2044014,70
Celkem 2044014,70
7. liga
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 – 2024/2025 3631 640206,31
Celkem 3631 640206,31
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení