Král Lukáš

SK Sobotka
Dres
7
zář 17, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 8, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
548
Hodnocení
6,46
Žluté karty
0
Červené karty
1

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Červený Kostelec V 3 - 2 50 0 0 0 6,6
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Jiskra Hořice P 6 - 2 38 0 1 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 3 45 0 0 0 5,6
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Dobruška P 3 - 3 35 0 0 0 6,6
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Slavia Hradec Králové P 2 - 4 30 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Libčany P 5 - 1 59 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2019 Kostelec nad Orlicí P 0 - 1 30 0 0 0 5,5
  9. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2019 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  10. VOTROK Krajský přebor bře 30, 2019 Vysoká nad Labem P 3 - 2 94 0 0 0 5,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 548 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
548 548
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,46 6,46

Útok

Góly
2 0,33
Góly ze hry
2 0,33
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,63
Obdržené góly na hřišti
11 1,81
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 78 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 72548016,46
Sobotka 2025/2026 2422 218216,02
Sobotka 2024/2025 2382 054726,33
Sobotka 2023/2024 2211 948806,05
Sobotka 2022/2023 2642 340605,74
AM GNOL 1. A třída 2642 340605,74
Sobotka 2021/2022 1601 313305,87
AM GNOL 1. A třída 1601 313305,87
Sobotka 2020/2021 70540305,31
Sobotka 2019/2020 30195006,73
Sobotka 2018/2019 2611 230105,94
Sobotka 2017/2018 161559106,27
Sobotka 2016/2017 4164006,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení