Pavlíček Luboš

TJ Sokol Provodov
Dres
21
říj 1, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 21, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
11
V základní sestavě
8
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
772
Hodnocení
7,40
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 8, 2021 Nové Město nad Metují V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  2. AM GNOL 1. A třída srp 1, 2021 Náchod "B" V 2 - 3 45 0 0 0 6,6
  3. AM GNOL 1. A třída říj 11, 2020 Náchod "B" V 6 - 1 82 1 0 0 8,1
  4. AM GNOL 1. A třída říj 4, 2020 Česká Skalice V 0 - 5 83 1 0 0 8,4
  5. AM GNOL 1. A třída zář 27, 2020 Lázně Bělohrad V 4 - 1 83 0 0 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída zář 19, 2020 Sobotka V 3 - 4 92 1 0 0 7,8
  7. AM GNOL 1. A třída zář 13, 2020 Slovan Broumov V 7 - 0 90 1 0 0 8,6
  8. AM GNOL 1. A třída zář 6, 2020 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 2 91 1 0 0 7,3
  9. AM GNOL 1. A třída srp 30, 2020 Roudnice V 1 - 2 18 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída srp 23, 2020 Velké Poříčí V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 772 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
772 772
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,40 7,40

Útok

Góly
11 1,28
Góly ze hry
11 1,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 4,90
Obdržené góly na hřišti
19 2,22
Rozdíl skóre na hřišti
23 2,68
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 96 % 97 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Provodov 2026/2027 1011772207,40
Sokol Provodov 2025/2026 1881 393406,54
Solnice 2024/2025 25191 674307,08
VOTROK Krajský přebor 25191 674307,08
Solnice 2023/2024 29141 968207,05
VOTROK Krajský přebor 29141 968207,05
Solnice 2022/2023 27121 208206,86
Solnice 2021/2022 22291 626108,18
AM GNOL 1. A třída 22291 626108,18
Solnice 2020/2021 95727007,31
Solnice 2019/2020 1092006,90
Náchod 2019/2020 122894106,27
Náchod 2018/2019 37262 175207,16
Fortuna Divize C 121283006,19
Náchod 2017/2018 153609006,33
Náchod 2016/2017 62243006,12
Náchod "B" 2015/2016 1021006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení