Pavlíček Luboš

TJ Sokol Provodov
Dres
21
říj 1, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 21, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
11
V základní sestavě
8
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
772
Hodnocení
7,40
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Libčany P 1 - 4 22 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Jiskra Hořice V 0 - 3 8 0 0 0 –
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2025 Sokol Třebeš R 1 - 1 64 1 0 0 7,1
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Týniště nad Orlicí V 1 - 2 72 1 0 0 7,7
  5. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Česká Skalice V 5 - 2 63 1 0 0 7,9
  6. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 69 0 0 0 5,1
  7. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2025 Jičín R 2 - 2 56 1 0 0 7,7
  8. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Červený Kostelec V 5 - 0 67 2 0 0 9,3
  9. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 3 22 0 0 0 6,1
  10. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Vysoká nad Labem V 2 - 0 60 0 0 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 772 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
772 772
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,40 7,40

Útok

Góly
11 1,28
Góly ze hry
11 1,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 4,90
Obdržené góly na hřišti
19 2,22
Rozdíl skóre na hřišti
23 2,68
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,23
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 96 % 97 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Provodov 2026/2027 1011772207,40
Sokol Provodov 2025/2026 1881 393406,54
Solnice 2024/2025 25191 674307,08
VOTROK Krajský přebor 25191 674307,08
Solnice 2023/2024 29141 968207,05
VOTROK Krajský přebor 29141 968207,05
Solnice 2022/2023 27121 208206,86
Solnice 2021/2022 22291 626108,18
AM GNOL 1. A třída 22291 626108,18
Solnice 2020/2021 95727007,31
Solnice 2019/2020 1092006,90
Náchod 2019/2020 122894106,27
Náchod 2018/2019 37262 175207,16
Fortuna Divize C 121283006,19
Náchod 2017/2018 153609006,33
Náchod 2016/2017 62243006,12
Náchod "B" 2015/2016 1021006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení