Novotný Václav

SK Česká Skalice
Dres
16
říj 9, 1999
27 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2014

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
852
Hodnocení
5,94
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Lázně Bělohrad P 1 - 3 94 0 0 0 5,0
  2. 5. liga říj 3 Jičín V 3 - 1 97 0 1 0 6,6
  3. 5. liga zář 26 Vrchlabí R 1 - 1 92 0 1 0 5,7
  4. 5. liga zář 20 Jiskra Hořice R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  5. 5. liga zář 12 Náchod P 6 - 0 47 0 0 0 5,1
  6. 5. liga zář 6 Chlumec nad Cidlinou "B" V 7 - 3 91 0 0 0 7,1
  7. 5. liga srp 29 Dobruška P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  8. 5. liga srp 23 Sokol Železnice V 6 - 2 94 0 1 0 6,8
  9. 5. liga srp 16 Roudnice V 3 - 4 66 0 0 0 6,9
  10. 5. liga srp 9 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 3 87 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 852 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
852 852
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,94 5,94

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,32
Obdržené góly na hřišti
23 2,43
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,11
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
3 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 39 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 23 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 100852305,94
5. liga 100852305,94
Česká Skalice 2025/2026 3022 782606,49
AGRO CS 1. A třída 3022 782606,49
Česká Skalice 2024/2025 2912 666015,75
Česká Skalice 2023/2024 2922 724206,08
Česká Skalice 2022/2023 3072 728506,97
AM GNOL 1. A třída 3072 728506,97
Česká Skalice 2021/2022 2502 265206,59
AM GNOL 1. A třída 2502 265206,59
Česká Skalice 2020/2021 60560105,65
Česká Skalice 2019/2020 1601 461306,38
AM GNOL 1. A třída 1601 461306,38
Česká Skalice 2018/2019 3002 659305,93
AM GNOL 1. A třída 3002 659305,93
Česká Skalice 2017/2018 2421 250306,68
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení