Jahoda Matěj

SK Dobruška
Dres
9
lis 13, 1999
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 6, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
580
Hodnocení
6,36
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Velichovky V 4 - 1 92 2 0 0 9,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10 Čáslav P 6 - 1 22 0 0 0 5,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 1 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 2 12 0 0 0 6,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 25 Trutnov R 2 - 2 30 0 1 0 5,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Lokomotiva Meziměstí P 2 - 1 91 0 0 0 5,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18 Kosmonosy P 2 - 0 49 0 1 0 5,2
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Svitavy P 1 - 2 48 0 0 0 5,8
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Hlinsko P 3 - 1 50 0 0 0 5,8
  9. STARMON Krajský přebor bře 29 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 3 82 0 1 0 4,7
  10. STARMON Krajský přebor bře 21 Slavia Hradec Králové R 0 - 0 79 0 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 580 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
580 580
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,36 6,36

Útok

Góly
3 0,47
Góly ze hry
3 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,55
Obdržené góly na hřišti
5 0,78
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
4 0,62
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 76 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 93580416,36
5. liga 93580416,36
Náchod 2025/2026 92452205,99
Dobruška 2025/2026 1871 6011106,16
Dobruška 2024/2025 2962 3341806,05
VOTROK Krajský přebor 2962 3341806,05
Náchod 2023/2024 34101 938516,45
Náchod 2022/2023 1731 190506,05
Fortuna Divize C 82420206,31
Brandýs nad Labem 2022/2023 101450115,38
Fortuna Divize C 101450115,38
Náchod 2021/2022 40119106,18
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 82565406,16
Fortuna Divize C 82565406,16
Náchod 2019/2020 2451 128606,40
Fortuna Divize C 151494306,25
Náchod 2018/2019 35122 317916,51
Fortuna Divize C 142663206,16
Náchod 2017/2018 112478116,03
Náchod "B" 2016/2017 20136005,50
Náchod "B" 2015/2016 10300
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení