Jahoda Matěj

SK Dobruška
Dres
9
lis 13, 1999
26 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 6, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
580
Hodnocení
6,36
Žluté karty
4
Červené karty
1

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor bře 14 Solnice V 2 - 1 88 0 1 0 6,4
  2. STARMON Krajský přebor lis 16, 2025 Vrchlabí V 0 - 2 93 1 1 0 8,4
  3. STARMON Krajský přebor lis 8, 2025 Červený Kostelec R 1 - 1 73 0 0 0 5,6
  4. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 0 74 0 1 0 4,9
  5. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Sokol Třebeš R 0 - 0 92 0 1 0 5,9
  6. STARMON Krajský přebor říj 18, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 4 - 0 87 0 1 0 4,5
  7. STARMON Krajský přebor říj 11, 2025 Libčany R 1 - 1 90 0 1 0 5,6
  8. STARMON Krajský přebor říj 4, 2025 Jičín V 2 - 1 93 1 1 0 7,6
  9. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Sokol Železnice R 1 - 1 93 1 0 0 7,1
  10. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Jaroměř R 1 - 1 96 1 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 580 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
580 580
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,36 6,36

Útok

Góly
3 0,47
Góly ze hry
3 0,47
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,55
Obdržené góly na hřišti
5 0,78
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
4 0,62
Červené karty
1 0,16

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 76 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 93580416,36
5. liga 93580416,36
Náchod 2025/2026 92452205,99
Dobruška 2025/2026 1871 6011106,16
Dobruška 2024/2025 2962 3341806,05
VOTROK Krajský přebor 2962 3341806,05
Náchod 2023/2024 34101 938516,45
Náchod 2022/2023 1731 190506,05
Fortuna Divize C 82420206,31
Brandýs nad Labem 2022/2023 101450115,38
Fortuna Divize C 101450115,38
Náchod 2021/2022 40119106,18
Dvůr Králové nad Labem 2020/2021 82565406,16
Fortuna Divize C 82565406,16
Náchod 2019/2020 2451 128606,40
Fortuna Divize C 151494306,25
Náchod 2018/2019 35122 317916,51
Fortuna Divize C 142663206,16
Náchod 2017/2018 112478116,03
Náchod "B" 2016/2017 20136005,50
Náchod "B" 2015/2016 10300
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení