MIACOM Krajský přebor
5. liga
Všechny ročníky
Historická tabulka
| # | Klub | Z | Roč. | V | R | P | V | VP | R | PP | P | Skóre | +/– | +/– /Z | B | B/Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
FK Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou
|
305 | 12 | 157 | 34 | 114 | 140 | 17 | 21 | 13 | 114 | 651:550 | +101 | +0,33 | 488 | 1,60 |
| 2. |
SK LibčanyLibčany
|
273 | 11 | 155 | 32 | 86 | 136 | 19 | 21 | 11 | 86 | 580:414 | +166 | +0,61 | 478 | 1,75 |
| 3. |
RMSK Cidlina Nový BydžovCidlina Nový Bydžov
|
215 | 9 | 154 | 19 | 42 | 139 | 15 | 11 | 8 | 42 | 602:252 | +350 | +1,63 | 466 | 2,17 |
| 4. |
FC Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
|
235 | 9 | 141 | 32 | 62 | 125 | 16 | 6 | 26 | 62 | 491:284 | +207 | +0,88 | 439 | 1,87 |
| 5. |
SK JičínJičín
|
305 | 12 | 135 | 40 | 130 | 111 | 24 | 26 | 14 | 130 | 508:530 | -22 | -0,07 | 421 | 1,38 |
| 6. |
FC Spartak Rychnov nad KněžnouSpartak Rychnov nad Kněžnou
|
305 | 12 | 127 | 41 | 137 | 112 | 15 | 19 | 22 | 137 | 550:571 | -21 | -0,07 | 407 | 1,33 |
| 7. |
TJ Sokol TřebešSokol Třebeš
|
244 | 10 | 129 | 27 | 88 | 110 | 19 | 18 | 9 | 88 | 439:398 | +41 | +0,17 | 395 | 1,62 |
| 8. |
FK JaroměřJaroměř
|
250 | 9 | 117 | 39 | 94 | 99 | 18 | 30 | 9 | 94 | 443:404 | +39 | +0,16 | 372 | 1,49 |
| 9. |
SK Červený KostelecČervený Kostelec
|
294 | 11 | 115 | 38 | 141 | 102 | 13 | 16 | 22 | 141 | 479:575 | -96 | -0,33 | 370 | 1,26 |
| 10. |
FK Vysoká nad LabemVysoká nad Labem
|
235 | 9 | 113 | 25 | 97 | 92 | 21 | 5 | 20 | 97 | 426:433 | -7 | -0,03 | 343 | 1,46 |
| 11. |
SK DobruškaDobruška
|
275 | 11 | 102 | 40 | 133 | 85 | 17 | 23 | 17 | 133 | 375:588 | -213 | -0,77 | 329 | 1,20 |
| 12. |
FK NáchodNáchod
|
130 | 5 | 96 | 14 | 20 | 90 | 6 | 11 | 3 | 20 | 367:141 | +226 | +1,74 | 296 | 2,28 |
| 13. |
TJ Jiskra HořiceJiskra Hořice
|
245 | 10 | 89 | 25 | 131 | 78 | 11 | 12 | 13 | 131 | 340:544 | -204 | -0,83 | 281 | 1,15 |
| 14. |
FK Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
|
204 | 8 | 92 | 19 | 93 | 74 | 18 | 0 | 19 | 93 | 309:396 | -87 | -0,43 | 277 | 1,36 |
| 15. |
FC VrchlabíVrchlabí
|
184 | 8 | 69 | 26 | 89 | 64 | 5 | 8 | 18 | 89 | 283:390 | -107 | -0,58 | 228 | 1,24 |
| 16. |
Spartak Police nad MetujíSpartak Police nad Metují
|
114 | 5 | 71 | 14 | 29 | 65 | 6 | 7 | 7 | 29 | 295:181 | +114 | +1,00 | 221 | 1,94 |
| 17. |
SK Týniště nad OrlicíTýniště nad Orlicí
|
160 | 6 | 65 | 29 | 66 | 60 | 5 | 25 | 4 | 66 | 244:316 | -72 | -0,45 | 219 | 1,37 |
| 18. |
SK SolniceSolnice
|
120 | 4 | 66 | 19 | 35 | 64 | 2 | 15 | 4 | 35 | 270:180 | +90 | +0,75 | 215 | 1,79 |
| 19. |
TJ Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
|
90 | 3 | 47 | 17 | 26 | 47 | 0 | 17 | 0 | 26 | 177:119 | +58 | +0,64 | 158 | 1,76 |
| 20. |
SK Lázně BělohradLázně Bělohrad
|
130 | 5 | 41 | 18 | 71 | 29 | 12 | 7 | 11 | 71 | 165:268 | -103 | -0,79 | 129 | 0,99 |
| 21. |
MFK Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
|
90 | 3 | 27 | 10 | 53 | 21 | 6 | 0 | 10 | 53 | 100:211 | -111 | -1,23 | 85 | 0,94 |
| 22. |
SK Česká SkaliceČeská Skalice
|
70 | 3 | 20 | 20 | 30 | 20 | 0 | 20 | 0 | 30 | 108:135 | -27 | -0,39 | 80 | 1,14 |
| 23. |
FK KratonohyKratonohy
|
30 | 1 | 28 | 1 | 1 | 22 | 6 | 0 | 1 | 1 | 94:29 | +65 | +2,17 | 79 | 2,63 |
| 24. |
TJ Sokol ŽelezniceSokol Železnice
|
70 | 3 | 15 | 19 | 36 | 15 | 0 | 19 | 0 | 36 | 99:140 | -41 | -0,59 | 64 | 0,91 |
| 25. |
TJ Slovan BroumovSlovan Broumov
|
60 | 2 | 20 | 2 | 38 | 16 | 4 | 0 | 2 | 38 | 85:154 | -69 | -1,15 | 58 | 0,97 |
| 26. |
TJ Sokol ProvodovSokol Provodov
|
60 | 2 | 17 | 7 | 36 | 17 | 0 | 0 | 7 | 36 | 85:175 | -90 | -1,50 | 58 | 0,97 |
| 27. |
FC Olympia Hradec Králové 1901Olympia Hradec Králové 1901
|
23 | 2 | 16 | 0 | 7 | 14 | 2 | 0 | 0 | 7 | 55:29 | +26 | +1,13 | 46 | 2,00 |
| 28. |
SK RoudniceRoudnice
|
40 | 2 | 12 | 7 | 21 | 12 | 0 | 7 | 0 | 21 | 49:80 | -31 | -0,78 | 43 | 1,08 |
| 29. |
FK ČernilovČernilov
|
54 | 3 | 11 | 7 | 36 | 10 | 1 | 0 | 7 | 36 | 53:157 | -104 | -1,93 | 39 | 0,72 |
| 30. |
SK SobotkaSobotka
|
30 | 1 | 9 | 3 | 18 | 8 | 1 | 0 | 3 | 18 | 45:73 | -28 | -0,93 | 29 | 0,97 |
| 31. |
MFK TrutnovTrutnov
|
30 | 1 | 7 | 2 | 21 | 4 | 3 | 0 | 2 | 21 | 41:91 | -50 | -1,67 | 20 | 0,67 |
Součet všech ročníků soutěže, body tak, jak v každém ročníku platily. Pořadí body, rozdíl skóre a vstřelené góly.