JAKO 7. liga - skupina B
7. liga
Všechny ročníky
Historická tabulka
| # | Klub | Z | Roč. | V | R | P | V | VP | R | PP | P | Skóre | +/– | +/– /Z | B | B/Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
TJ Slavoj Předměřice nad LabemSlavoj Předměřice nad Labem
|
226 | 10 | 108 | 32 | 86 | 95 | 13 | 20 | 12 | 86 | 491:488 | +3 | +0,01 | 343 | 1,52 |
| 2. |
TJ Sokol JavorniceSokol Javornice
|
188 | 9 | 91 | 30 | 67 | 84 | 7 | 18 | 12 | 67 | 430:393 | +37 | +0,20 | 296 | 1,57 |
| 3. |
FK FC České MeziříčíČeské Meziříčí
|
199 | 9 | 96 | 16 | 87 | 87 | 9 | 6 | 10 | 87 | 471:492 | -21 | -0,11 | 295 | 1,48 |
| 4. |
TJ Spartak OpočnoSpartak Opočno
|
224 | 11 | 93 | 24 | 107 | 80 | 13 | 9 | 15 | 107 | 397:557 | -160 | -0,71 | 290 | 1,29 |
| 5. |
TJ Lokomotiva MeziměstíLokomotiva Meziměstí
|
188 | 9 | 73 | 23 | 92 | 67 | 6 | 11 | 12 | 92 | 419:515 | -96 | -0,51 | 236 | 1,26 |
| 6. |
TJ Sokol MalšoviceSokol Malšovice
|
160 | 8 | 71 | 14 | 75 | 61 | 10 | 6 | 8 | 75 | 323:383 | -60 | -0,38 | 217 | 1,36 |
| 7. |
TJ Sokol Lípa nad OrlicíSokol Lípa nad Orlicí
|
148 | 7 | 70 | 9 | 69 | 60 | 10 | 0 | 9 | 69 | 324:383 | -59 | -0,40 | 209 | 1,41 |
| 8. |
SK SolniceSolnice
|
98 | 5 | 59 | 9 | 30 | 51 | 8 | 1 | 8 | 30 | 246:161 | +85 | +0,87 | 178 | 1,82 |
| 9. |
FC Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
|
74 | 4 | 58 | 6 | 10 | 52 | 6 | 0 | 6 | 10 | 294:110 | +184 | +2,49 | 174 | 2,35 |
| 10. |
FK NáchodNáchod
|
92 | 4 | 52 | 11 | 29 | 51 | 1 | 11 | 0 | 29 | 250:180 | +70 | +0,76 | 166 | 1,80 |
| 11. |
SK Třebechovice pod OrebemTřebechovice pod Orebem
|
86 | 4 | 49 | 9 | 28 | 46 | 3 | 7 | 2 | 28 | 204:137 | +67 | +0,78 | 153 | 1,78 |
| 12. |
TJ Spartak KosičkySpartak Kosičky
|
84 | 5 | 53 | 4 | 27 | 43 | 10 | 0 | 4 | 27 | 241:178 | +63 | +0,75 | 153 | 1,82 |
| 13. |
TJ Slavoj Teplice nad MetujíSlavoj Teplice nad Metují
|
87 | 4 | 43 | 20 | 24 | 43 | 0 | 20 | 0 | 24 | 211:153 | +58 | +0,67 | 149 | 1,71 |
| 14. |
TJ Baník VamberkBaník Vamberk
|
122 | 6 | 48 | 9 | 65 | 40 | 8 | 0 | 9 | 65 | 246:335 | -89 | -0,73 | 145 | 1,19 |
| 15. |
TJ VelichovkyVelichovky
|
88 | 4 | 43 | 12 | 33 | 41 | 2 | 11 | 1 | 33 | 202:174 | +28 | +0,32 | 139 | 1,58 |
| 16. |
TJ Velké PoříčíVelké Poříčí
|
62 | 3 | 43 | 2 | 17 | 37 | 6 | 0 | 2 | 17 | 179:106 | +73 | +1,18 | 125 | 2,02 |
| 17. |
FC Spartak Rychnov nad KněžnouSpartak Rychnov nad Kněžnou
|
88 | 4 | 33 | 16 | 39 | 33 | 0 | 16 | 0 | 39 | 198:201 | -3 | -0,03 | 115 | 1,31 |
| 18. |
TJ Lokomotiva Hradec KrálovéLokomotiva Hradec Králové
|
52 | 2 | 36 | 4 | 12 | 36 | 0 | 4 | 0 | 12 | 188:81 | +107 | +2,06 | 112 | 2,15 |
| 19. |
TJ Sokol TřebešSokol Třebeš
|
48 | 3 | 36 | 3 | 9 | 34 | 2 | 0 | 3 | 9 | 157:57 | +100 | +2,08 | 109 | 2,27 |
| 20. |
SK Albrechtice nad OrlicíAlbrechtice nad Orlicí
|
88 | 4 | 38 | 5 | 45 | 28 | 10 | 0 | 5 | 45 | 194:208 | -14 | -0,16 | 109 | 1,24 |
| 21. |
TJ Velešov Doudleby nad OrlicíVelešov Doudleby nad Orlicí
|
88 | 4 | 33 | 14 | 41 | 25 | 8 | 0 | 14 | 41 | 134:169 | -35 | -0,40 | 105 | 1,19 |
| 22. |
FK ČernilovČernilov
|
52 | 2 | 30 | 7 | 15 | 30 | 0 | 3 | 4 | 15 | 134:94 | +40 | +0,77 | 97 | 1,87 |
| 23. |
TJ Sokol Malšova LhotaSokol Malšova Lhota
|
78 | 3 | 29 | 12 | 37 | 27 | 2 | 11 | 1 | 37 | 173:220 | -47 | -0,60 | 97 | 1,24 |
| 24. |
TJ Sokol ProvodovSokol Provodov
|
62 | 3 | 25 | 9 | 28 | 25 | 0 | 9 | 0 | 28 | 167:159 | +8 | +0,13 | 84 | 1,35 |
| 25. |
Spartak Police nad MetujíSpartak Police nad Metují
|
34 | 2 | 23 | 2 | 9 | 21 | 2 | 1 | 1 | 9 | 124:50 | +74 | +2,18 | 69 | 2,03 |
| 26. |
TJ Sokol StěžerySokol Stěžery
|
26 | 1 | 23 | 0 | 3 | 19 | 4 | 0 | 0 | 3 | 97:28 | +69 | +2,65 | 65 | 2,50 |
| 27. |
SK Česká SkaliceČeská Skalice
|
24 | 1 | 21 | 1 | 2 | 20 | 1 | 0 | 1 | 2 | 121:33 | +88 | +3,67 | 63 | 2,63 |
| 28. |
MFK Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
|
26 | 1 | 17 | 5 | 4 | 17 | 0 | 5 | 0 | 4 | 77:36 | +41 | +1,58 | 56 | 2,15 |
| 29. |
FK AFK HronovHronov
|
52 | 2 | 18 | 4 | 30 | 16 | 2 | 4 | 0 | 30 | 107:147 | -40 | -0,77 | 56 | 1,08 |
| 30. |
FC Nový Hradec KrálovéNový Hradec Králové
|
22 | 2 | 19 | 0 | 3 | 16 | 3 | 0 | 0 | 3 | 95:27 | +68 | +3,09 | 54 | 2,45 |
| 31. |
SK SmiřiceSmiřice
|
76 | 3 | 15 | 9 | 52 | 12 | 3 | 0 | 9 | 52 | 101:242 | -141 | -1,86 | 51 | 0,67 |
| 32. |
AFK ČastoloviceČastolovice
|
50 | 2 | 13 | 12 | 25 | 11 | 2 | 5 | 7 | 25 | 100:142 | -42 | -0,84 | 49 | 0,98 |
| 33. |
TJ Sokol HejtmánkoviceSokol Hejtmánkovice
|
47 | 3 | 15 | 4 | 28 | 11 | 4 | 0 | 4 | 28 | 73:154 | -81 | -1,72 | 45 | 0,96 |
| 34. |
FK Vysoká nad LabemVysoká nad Labem
|
36 | 2 | 13 | 5 | 18 | 13 | 0 | 5 | 0 | 18 | 84:74 | +10 | +0,28 | 44 | 1,22 |
| 35. |
SK PřepychyPřepychy
|
48 | 3 | 16 | 1 | 31 | 11 | 5 | 0 | 1 | 31 | 73:154 | -81 | -1,69 | 44 | 0,92 |
| 36. |
TJ Sokol ZdelovSokol Zdelov
|
52 | 2 | 13 | 4 | 35 | 10 | 3 | 3 | 1 | 35 | 90:188 | -98 | -1,88 | 40 | 0,77 |
| 37. |
TJ Slovan BroumovSlovan Broumov
|
26 | 1 | 12 | 2 | 12 | 12 | 0 | 2 | 0 | 12 | 45:62 | -17 | -0,65 | 38 | 1,46 |
| 38. |
TJ Sokol DohaliceSokol Dohalice
|
26 | 1 | 10 | 5 | 11 | 10 | 0 | 5 | 0 | 11 | 42:54 | -12 | -0,46 | 35 | 1,35 |
| 39. |
FC Olympia Hradec Králové 1901Olympia Hradec Králové 1901
|
26 | 1 | 8 | 5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 0 | 13 | 43:49 | -6 | -0,23 | 29 | 1,12 |
| 40. |
TJ Sokol ČerníkoviceSokol Černíkovice
|
38 | 2 | 10 | 1 | 27 | 8 | 2 | 0 | 1 | 27 | 75:164 | -89 | -2,34 | 29 | 0,76 |
| 41. |
TJ Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
|
14 | 1 | 7 | 1 | 6 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 39:24 | +15 | +1,07 | 22 | 1,57 |
| 42. |
FK JaroměřJaroměř
|
26 | 1 | 6 | 4 | 16 | 6 | 0 | 4 | 0 | 16 | 38:74 | -36 | -1,38 | 22 | 0,85 |
| 43. |
Sokol Lhota pod LibčanySokol Lhota pod Libčany
|
9 | 1 | 7 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 40:14 | +26 | +2,89 | 21 | 2,33 |
| 44. |
TJ Start OhnišovStart Ohnišov
|
24 | 1 | 5 | 2 | 17 | 5 | 0 | 0 | 2 | 17 | 28:115 | -87 | -3,63 | 17 | 0,71 |
Součet všech ročníků soutěže, body tak, jak v každém ročníku platily. Pořadí body, rozdíl skóre a vstřelené góly.