neděle 16. 8. 2026 17:00

Časová osa

1. poločas 45 min + 1 min nastavení
11'
1:0 ⚽ 12 Starý
13'
8 Míka
17'
2:0 ⚽ 7 Kulhánek
2. poločas 45 min + 3 min nastavení
50'
18 Hanuš
52'
2:1 ⚽ 8 Hawel
68'
9 Polák
14 Kužel
73'
73'
75'
6 Harvey
2 Deml
75'
77'
44 Kracík
79'
83'
84'
89'
3:1 ⚽ 21 Nydrle
90'
11 Schütz

Soupisky

6,9 hodnocení týmu 25,7 průměrný věk 77 % vytížení v zápasech 59 % využití minut −1,0 rozdíl skóre na zápas 2,3|0,2 karet na zápas 0 % cizinců na soupisce
5,2 hodnocení týmu 22,2 průměrný věk 59 % vytížení v zápasech 47 % využití minut −1,0 rozdíl skóre na zápas 1,5|0,1 karet na zápas 0 % cizinců na soupisce

Základní sestava

Základní sestava

17 Puš BR
39 CZE 4 376 – –|– 6,9
2 Fanta
73'
20 CZE 7 505 – 3|1 6,7
4 Šťastný
22 CZE 9 787 1 1|– 7,0
7 Kulhánek
73'
25 CZE 10 773 1 4|– 8,2
8 Míka
79'
26 CZE 10 773 1 1|– 6,3
11 Drusan
37 CZE 6 564 – 1|– 7,0
12 Starý
28 CZE 7 641 2 1|– 8,0
14 Matoušek
19 CZE 9 844 – 1|– 6,6
16 Klouza (C)
25 CZE 10 902 – 2|– 7,0
21 Nydrle
20 CZE 9 793 3 2|– 8,0
44 Kracík
84'
27 CZE 10 378 – 2|– 6,4
27 Lukeš BR
19 CZE 3 278 – –|– 4,5
2 Deml
75'
18 CZE 9 575 1 –|– 5,3
5 Štefan
23 CZE 8 750 1 –|– 5,0
8 Hawel
24 CZE 8 630 3 1|– 6,0
10 Valenta
19 CZE 9 842 – –|– 5,0
11 Schütz
26 CZE 3 231 1 1|– 4,6
14 Kužel
68'
19 CZE 5 224 – –|– 5,3
15 Hampl
75'
22 CZE 7 583 – 2|– 5,3
17 Navrátil
22 CZE 6 532 1 3|1 5,0
18 Hanuš (C)
27 CZE 8 718 – 2|– 4,6
19 Čáp
23 CZE 9 706 1 –|– 5,0

Náhradníci

Náhradníci

3 Svorník
84'
24 CZE 1 11 – –|– 6,3
5 Burgert
73'
22 CZE 10 652 – –|– 6,3
6 Svoboda
73'
22 CZE 7 245 – –|– 6,3
9 Míšek
79'
22 CZE 6 139 – –|– 6,3
25 Kerekanič BR
30 CZE 5 469 – 1|–
1 Kraus
19 CZE 1 92 – –|–
4 Strasser
19 CZE 2 99 – –|–
6 Harvey
75'
20 CZE 6 217 – 1|– 5,7
9 Polák
68'
19 CZE 8 344 – –|– 5,7
16 Štěpán
75'
19 CZE 3 186 1 –|– 5,7

Trenér

Trenér

Matoušek 53 CZE 10 940 – –|–
Ulvr 50 CZE 10 933 – –|–

Forma

Vzájemné zápasy

Tabulka

Postupová a sestupová místa

Postup do 4. ligy
Možný sestup
Sestup do 6. ligy

Podle rozpisu soutěží a průběžného pořadí. Kolik míst nakonec postupuje a sestupuje, záleží hlavně na sestupech z vyšších soutěží.