Štefan David

FC Vrchlabí
Dres
5
zář 4, 2002
24 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
750
Hodnocení
6,15
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Jaroměř P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
  2. 5. liga říj 4 Lázně Bělohrad P 6 - 0 94 0 0 0 4,8
  3. 5. liga zář 26 Česká Skalice R 1 - 1 92 1 0 0 7,0
  4. 5. liga zář 20 Jičín V 3 - 2 91 0 0 0 6,7
  5. 5. liga srp 29 Chlumec nad Cidlinou "B" V 0 - 2 95 0 0 0 7,3
  6. 5. liga srp 23 Dobruška R 1 - 1 97 0 0 0 6,0
  7. 5. liga srp 16 Sokol Železnice P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  8. 5. liga srp 8 Roudnice V 4 - 0 92 0 0 0 7,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14 Sokol Železnice "B" V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  10. STARMON Krajský přebor čvn 12 Dobruška R 2 - 2 46 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 750 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
750 750
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
1 0,12
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,44
Obdržené góly na hřišti
15 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,36
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 57 % 62 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 43 %

Sezóny

5. liga
Vrchlabí 2019/2020 – 2026/2027 8737 1591015,90
Celkem 8737 1591015,90
6. liga
Vrchlabí 2023/2024 – 2024/2025 5164 591606,44
2023/2024 1. A třída 2331 996105,96
Celkem 5164 591606,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení