Velinský Adam

FK Horní Ředice
Dres
13
lis 12, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
26
Góly
1
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 097
Hodnocení
6,35
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Dobrovice V 5 - 0 65 0 1 0 6,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29 Čáslav P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Náchod V 5 - 2 57 0 1 0 6,6
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15 Trutnov V 1 - 2 81 0 0 0 6,4
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Kosmonosy V 2 - 1 93 0 1 0 6,4
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Svitavy V 3 - 0 76 0 0 0 7,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Brandýs nad Labem V 3 - 0 86 0 0 0 7,3
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 2 93 0 0 0 6,7
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Spartak Police nad Metují V 0 - 4 93 0 1 0 7,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Turnov V 3 - 1 82 0 0 0 7,0
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 097 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 097 2 097
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
57 2,45
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
30 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,26

Disciplína

Žluté karty
10 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 79 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Horní Ředice 2025/2026 2612 0971006,35
Vysoká nad Labem 2024/2025 1421 055515,80
Vysoká nad Labem 2023/2024 127983207,46
1. A třída 127983207,46
Vysoké Mýto 2023/2024 112561206,34
Fortuna Divize C 112561206,34
Vysoké Mýto 2022/2023 111714506,18
Fortuna Divize C 111714506,18
Vysoké Mýto 2021/2022 2621 258306,36
Fortuna Divize C 2621 258306,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení